ייצא ל PDF
  • היום
ינואר 2020
ינואר 2020
אבגדהוש
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
       
26/01/2020 - 01/02/2020
07:00
 
07:30
 
08:00
 
08:30
 
09:00
 
09:30
 
10:00
 
10:30
 
11:00
 
11:30
 
12:00
 
12:30
 
13:00
 
13:30
 
14:00
 
14:30
 
15:00
 
15:30
 
16:00
 
16:30
 
17:00
 
17:30
 
18:00
 
18:30
 
19:00
 
19:30
 
20:00
 
20:30
 
21:00
 
21:30
 
יוגה - שרה - 07:30 - 08:30 -
יוגה - שרה - 07:45 - 08:45 -
פלדנקרייז - גילה - 08:00 - 08:45 -
פילאטיס - מירי קורן - 08:00 - 09:00 -
פלדנקרייז - גילה - 08:00 - 08:45 -
פיטבול - טליה - 08:30 - 09:15 -
ציור - רבקה רווזנטל - 08:30 - 10:00 -
עיצוב סטטי - מתיחות - אתי - 08:30 - 09:15 -
פלדנקרייז - גילה - 08:50 - 09:35 -
פלדנקרייז - גילה - 08:50 - 09:35 -
צפיפות עצם - ענבל - 09:00 - 09:45 -
עיצוב וחיטוב - טליה - 09:25 - 10:10 -
פילאטיס - מירי קורן - 09:15 - 10:00 -
כושר וחיזוק במים - רונה - 09:45 - 10:30 -
פלדנקרייז - גילה - 09:45 - 10:30 -
כושר וחיזוק במים - הודיה - 09:45 - 10:30 -
פלדנקרייז - גילה - 09:45 - 10:30 -
כושר וחיזוק במים - רונה - 09:45 - 10:30 -
צפיפות עצם - ענבל - 10:00 - 10:45 -
כושר וחיזוק במים - מירי קורן - 10:15 - 11:00 -
יוגה - שרה - 10:30 - 11:30 -
פלדנקרייז - גילה - 10:45 - 11:30 -
פלדנקרייז - גילה - 10:45 - 11:30 -
ברידג' - 11:00 - 13:00 -
צפיפות עצם - ענבל - 11:00 - 11:45 -
פילאטיס - צ'יאו - 11:35 - 12:20 -
צפיפות עצם - ענבל - 16:00 - 16:45 -
פילאטיס - צ'יאו - 16:00 - 16:45 -
יוגה - ג'ודי - 16:55 - 17:55 -
עיצוב סטטי - מתיחות - מירי קורן - 17:00 - 17:45 -
תשבצי הגיון - אהובה - 17:00 - 17:45 -
ברידג' - אדוארד - 17:00 - 19:00 -
יוגה - ג'ודי - 17:00 - 18:00 -
יוגה - שרה - 17:15 - 18:30 -
אימון מחזורי - מורן - 18:00 - 18:45 -
כושר וחיזוק במים - מירי קורן - 18:00 - 18:45 -
צפיפות עצם - ענבל - 18:00 - 18:45 -
פילאטיס - צ'יאו - 18:00 - 19:00 -
פיטבול - גלית - 18:10 - 19:00 -
מתיחות - גלית - 18:30 - 19:15 -
צפיפות עצם - ענבל - 19:00 - 19:45 -
פיטבול - גלית - 19:00 - 19:45 -
ריקודי בטן - אלירן - 19:05 - 19:50 -
עיצוב וחיטוב - גלית - 19:15 - 20:00 -
עיצוב וחיטוב - גלית - 19:15 - 20:00 -
ריקודי שורות - אורפז - 20:00 - 21:00 -
עיצוב דינמי - אתי - 20:00 - 20:45 -
קיק בוקס - אלירן - 20:00 - 20:45 -
עיצוב וחיטוב - גלית - 20:15 - 21:00 -
פילאטיס - מירי קורן - 20:15 - 21:00 -
ריקודי שנות השישים - יורי - 21:00 - 22:45 -
ריקודי עם - אורפז - 21:00 - 22:00 -
אירובי דאנס - עידית אורגד - 21:00 - 21:45 -


© Expo LTD
נא המתן